Trytko na kolejny sezon
Zobacz także
Nowy prezes - stare problemy
Z dniem dzisiejszym nowym prezesem klubu został dotychczasowy dyrektor działu marketingu - Wojciech Pertkiewicz. "Ciepłe stanowisko" zostało zajęte, ale zapomniano rozliczyć się z zawodnikami, którzy pracowali w klubie w zeszłym sezonie.
Wojciech Pertkiewicz Prezesem Arki!
Potwierdziły się informacje, iż od 25 czerwca 2012 roku nowym prezesem Arki został dotychczasowy dyrektor marketingu - Wojciech Pertkiewicz
Juniorzy starsi: Arka - Górnik 1:1
Niezawodny Mateusz Szwoch uratował szanse Arki, zdobywając w 88 minucie wyrównującą bramkę w meczu z Górnikiem Zabrze. Po raz kolejny fatalny błąd przy straconej bramce zaliczył Michał Szromnik, co powoli staje się jego specjalnością.
NIGDY NIE ZOSTANIESZ SAM - zbiórka na flagę!
Zaczynamy zbiórkę na jedną z naszych sztandarowych flag: NIGDY NIE ZOSTANIESZ SAM. Flaga będzie wyglądać jak replika wcześniejszego baneru. Aktualizacja!
Rugby: Buldogi z brązowym medalem
Rugbyści Arki w sobotnim spotkaniu pokonali Posnanię Poznań 33-24 (7-17) i sezon zakończyli na najniższym stopniu podium. Buldogom gratulujemy i liczymy, że w przyszłym roku zobaczymy ich w finale Mistrzostw Polski.
Najnowsze
Pawłowski piłkarzem Arki
Bartłomiej Pawłowski wzmacnia Arkę! Doświadczony ofensywny pomocnik podpisał kontrakt, który obowiązywać będzie do końca nadchodzącego sezonu.
Kubiak przenosi się do Slavii Praga
Oskar Kubiak, 19-letni brylant z Kruszwicy, rozstaje się z Arką i na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do czeskiej Slavii Praga.
Lewkot zawodnikiem Arki
Szymon Lewkot, nowy zawodnik Arki Gdynia, podpisał z klubem kontrakt obowiązujący do czerwca 2028 roku. W kontrakcie została zawarta opcja przedłużenia.
Marek Jarolim: Chcemy wspólnie dalej budować silny klub na dobrych fundamentach
Marek Jarolim, nowy trener Arki Gdynia, odpowiedział na kilka pytań przed klubową kamerą. Czech w pierwszej rozmowie z oficjalnym serwisem uchylił rąbka tajemnicy na temat m.in. przyszłych planów transferowych. Sam 42-latek celuje w awans do elity.
Szota zostaje w Arce
Serafin Szota dalej będzie reprezentować barwy Arki. Obrońca przedłużył bowiem swój kontrakt do końca sezonu 2026/2027. W świeżo podpisanej umowie zawarto opcję prolongaty o kolejne 12 miesięcy.
Powiązane artykuły
Ekstraklasa 2025/2026
| [ Pełna tabela ] | |
|
1.
|
34 60 (62-45) |
|
2.
|
34 56 (50-38) |
|
3.
|
34 56 (56-41) |
|
4.
|
34 55 (51-40) |
|
5.
|
34 50 (51-45) |
|
6.
|
34 49 (42-37) |
|
7.
|
34 48 (45-38) |
|
8.
|
34 46 (34-38) |
|
17.
|
34 36 (34-61) |
IV liga pomorska 2025/2026
| [ Pełna tabela ] | |
|
1.
|
34 84 (112-37) |
|
2.
|
34 72 (79-32) |
|
3.
|
34 69 (88-38) |
|
4.
|
34 65 (59-30) |
|
5.
|
34 65 (63-41) |
|
6.
|
34 55 (64-49) |
|
7.
|
34 52 (69-60) |
|
8.
|
34 47 (57-60) |