Kamil Biliński
23-01-1988 (lat 36)
Wrocław
Wrocław
Polska
Napastnik
181 cm
77 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | I liga | Zagłębie Sosnowiec | 26 | 4 | 2206 min | 8 | 3 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2022/2023 | I liga | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 29 | 5 | 2572 min | 16 | 5 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2021/2022 | I liga | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 32 | 2812 min | 20 | 4 | 4 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2020/2021 | Ekstraklasa | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 23 | 3 | 1942 min | 11 | 5 | Zobacz szczegóły » | ||
2019/2020 | I liga | Podbeskidzie Bielsko-Biała (wiosna) | 4 | 8 | 448 min | 2 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2017/2018 | Ekstraklasa | Wisła Płock | 9 | 9 | 788 min | 5 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2016/2017 | Ekstraklasa | Śląsk Wrocław | 22 | 10 | 1943 min | 11 | 4 | 4 | Zobacz szczegóły » | |
2016/2017 | III liga, gr. III | Śląsk II Wrocław | 1 | 60 min | 2 | Zobacz szczegóły » | ||||
2015/2016 | Ekstraklasa | Śląsk Wrocław | 19 | 12 | 1753 min | 5 | 1 | 5 | Zobacz szczegóły » | |
2011/2012 | I liga | Wisła Płock | 23 | 10 | 2051 min | 9 | 5 | 4 | Zobacz szczegóły » | |
2009/2010 | Ekstraklasa | Śląsk Wrocław | 1 | 8 | 106 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2008/2009 | Ekstraklasa | Śląsk Wrocław | Zobacz szczegóły » |
I liga 2019/2020 Podbeskidzie Bielsko-Biała
mecze:
12
Podstawowy:
4
Z ławki:
8
Czas na boisku:
448 min
2
0
0
1
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec | 1 - 1 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 18:15 27-07-2019 | R | |||||||
2 | Chojniczanka Chojnice | 0 - 1 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 17:45 04-08-2019 | Z | |||||||
3 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 4 - 1 | Stal Mielec (szczegóły) | 17:00 11-08-2019 | Z | |||||||
4 | Wigry Suwałki | 1 - 0 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 19:00 17-08-2019 | P | |||||||
5 | Warta Poznań | 2 - 1 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 17:00 21-08-2019 | P | |||||||
6 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2 - 1 | Olimpia Grudziądz (szczegóły) | 18:00 24-08-2019 | Z | |||||||
7 | KS Nieciecza | 2 - 2 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 20:00 31-08-2019 | R | |||||||
8 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2 - 1 | Miedź Legnica (szczegóły) | 19:30 18-09-2019 | Z | |||||||
9 | Puszcza Niepołomice | 0 - 1 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 18:00 14-09-2019 | Z | |||||||
10 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2 - 2 | GKS Tychy (szczegóły) | 15:00 22-09-2019 | R | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Stomil Olsztyn | 1 - 0 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 18:00 28-09-2019 | P | |||||||
12 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 4 - 0 | GKS Bełchatów (szczegóły) | 18:00 05-10-2019 | Z | |||||||
13 | Radomiak Radom | 1 - 3 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 14:00 12-10-2019 | Z | |||||||
14 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 0 - 2 | GKS Jastrzębie (szczegóły) | 18:00 19-10-2019 | P | |||||||
15 | Odra Opole | 0 - 2 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 15:00 27-10-2019 | Z | |||||||
16 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 3 - 1 | Sandecja Nowy Sącz (szczegóły) | 12:40 03-11-2019 | Z | |||||||
17 | Chrobry Głogów | 1 - 1 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 12:40 10-11-2019 | R | |||||||
18 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 4 - 1 | Zagłębie Sosnowiec (szczegóły) | 12:40 16-11-2019 | Z | |||||||
19 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2 - 1 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 18:00 22-11-2019 | Z | |||||||
20 | Stal Mielec | 2 - 1 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 12:40 30-11-2019 | P | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 4 - 0 | Wigry Suwałki (szczegóły) | 15:00 01-03-2020 | Z | 8 | ||||||
22 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2 - 0 | Warta Poznań (szczegóły) | 18:00 09-03-2020 | Z | 24 | ||||||
23 | Olimpia Grudziądz | 1 - 2 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 20:40 03-06-2020 | Z | 17 | ||||||
24 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1 - 0 | KS Nieciecza (szczegóły) | 12:30 06-06-2020 | Z | 9 | ||||||
25 | Miedź Legnica | 2 - 2 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 20:10 12-06-2020 | R | |||||||
26 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2 - 2 | Puszcza Niepołomice (szczegóły) | 18:10 16-06-2020 | R | 28 | ||||||
27 | GKS Tychy | 1 - 1 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 12:40 21-06-2020 | R | 26 | 1 | |||||
28 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2 - 0 | Stomil Olsztyn (szczegóły) | 15:10 28-06-2020 | Z | 70 | ||||||
29 | GKS Bełchatów | 1 - 1 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 18:10 02-07-2020 | R | 58 | 1 | |||||
30 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 4 - 2 | Radomiak Radom (szczegóły) | 12:40 05-07-2020 | Z | 18 | 1 | |||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | GKS Jastrzębie | 0 - 3 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 12:40 11-07-2020 | Z | |||||||
32 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 4 - 3 | Odra Opole (szczegóły) | 18:10 15-07-2020 | Z | 10 | ||||||
33 | Sandecja Nowy Sącz | 1 - 0 | Podbeskidzie Bielsko-Biała (szczegóły) | 15:10 18-07-2020 | P | 90 | ||||||
34 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 0 - 1 | Chrobry Głogów (szczegóły) | 17:40 25-07-2020 | P | 90 |